Pilotní projekt společnosti Collegium Bohemicum

Česky Deutsch

Hlavní strana
Fotogalerie
Tiskové zprávy
Collegium Bohemicum

Aktivní péče o společné kulturní dědictví

Cílem konference bylo představit široké veřejnosti osoby, organizace a projekty z České republiky, které se intenzivně zabývají touto tematikou a společnými dějinami. Své projekty prezentovali studenti i instituce usilující o zachování historické kulturní krajiny v oblastech, které byly dříve osídleny převážně německým obyvatelstvem.

08.06.2011 22:38, přečteno 2541x | Zpět na novinky
V rámci dopoledního bloku byl představen účastníkům konference projekt "Škola demokratického vzdělávání. V odpoledním programu dostal své místo nám blízký pedagog pan Josef Märc, aby seznámil zúčastněné s projektem "Tragická místa paměti jednoho regionu".
Zpět na novinky | Nahoru