Pilotní projekt společnosti Collegium Bohemicum

Česky Deutsch

Hlavní strana
Fotogalerie
Tiskové zprávy
Collegium Bohemicum

Diskusní fórum, místo pro Vaše příspěvky

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení registrovaní uživatelé
Procházení stránkami veřejného fóra - celkem příspěvků: 2 (stran: 1)
1

Chybičky v materiálech

10.06.2010 19:36 | zzakutny @ centrum . cz
Dobrý den, začal jsem využívat materiály ke stažení. Jak se tak stává, našel jsem první drobné chybičky. Materiál "Svůj ke svému": v metodickém listu je uvedeno, že jsou čtyři pracovní listy: 1. „Katechismus pro německé obyvatelstvo v Čechách“ 2. „Čech“ 3. „Katechismus polského dítěte“ 4. „Malý Čech“ V čem je chybička? Polský katechismus má v záhlaví "Pracovní list 4", pracovní list "Malý Čech" chybí úplně. U sebe jsem si to v klidu vyřešil, ale to víte - my perfekcionisté :-)) my to chceme mít dokonalé všude... S pozdravem Zdeněk Zákutný

Děkuji za postřeh

18.08.2010 11:18 | rozkova @ collegiumbohemicum . cz
Vážený pane Zákutný, velice Vám děkuji za nalezení chyb, které jsme opravili. Budeme se těšit, že naše výukové lekce budete využívat i nadále.
Procházení stránkami veřejného fóra - celkem příspěvků: 2 (stran: 1)
1
Za příspěvky uživatelů v diskusním fóru neručíme. Příspěvky vystihují názory uživatelů, nikoli Školy demokratického vzdělávání nebo Collegia Bohemica. Vyhrazujeme si právo jakýkoliv příspěvek nebo diskusní větev smazat, a to i bez předchozího upozornění. Smazány budou zejména příspěvky: netématické vůči obsahu a zaměření těchto stránek, vulgární, urážlivé, zákonům a/nebo dobrým mravům odporující, reklamního charakteru.